Objednávka tištěné a elektronické verze publikace

POLICIE VE ŠKOLE
Jak správně postupovat a spolupracovat s Policií ČR
při šetření protiprávní činnosti mládeže

2. vydání, 2022; 206 stran
ISBN 978-80-908451-0-7

Objednávka

Pozn. Po odeslání objednávky Vám bude automaticky vystavena zálohová faktura.

Reference

Myslím si, že tato odborná příručka by neměla na školách chybět. Je velmi přehledně systematicky strukturovaná. Jsou v ní uváděny četné příklady, je napsaná čtivě, nejsou to strohé právnické texty a jazyk se srozumitelný i laikům. Je velmi přínosné, že shrnutí odpovědi v jedné nebo dvou větách je uvedeno pod vysvětlujícím textem každé otázky. Oceňuji, že se někdo vůbec věnuje problematice, která není vedoucím pracovníkům ve školství úplně jasná a nejsou oficiální doporučení nebo metodiky.
Mgr. Jarmila Růžičkováředitelka 1. Základní školy Holešov

Publikace je napsána srozumitelně a věcně s vysvětlením možných postupů žáků a pedagogů při komunikaci s Policií ČR, kdy některé postupy lze využít i v běžném životě občana. Publikaci doporučuji nejen pro školy, ale i pro zákonné zástupce žáků nebo studentů. Oceňuji přístup autora, který dokázal skloubit vlastní dlouholeté zkušenosti z praxe a bohaté teoretické poznatky.
Mgr. Ondřej Vaculíkvedoucí střediska Probační a mediační služby, Kroměříž

Potřebujete poradit s objednávkou?

Napište mi na info@policieveskole.cz