Webinář určený pro management škol, pedagogy ZŠ a SŠ i pro rodiče žáků na téma:

"Jak informovat rodiče a přitom zachovat mlčenlivost? "

Po zhlédnutí webináře nebudete mít obavy, že byste porušili mlčenlivost dle pokynů Policie ČR.

Ve webináři se mimo jiné dozvíte o:

• mlčenlivosti pedagogů podle trestního řádu,
  • sankci za porušení mlčenlivosti,
  • poučování žáků při podání vysvětlení,
  • právním významu podepisování úředního záznamu o podání vysvětlení,
  • podmínkách vydání kopie úředního záznamu žákovi.

Webinář budete mít k dispozici 3 měsíce od zakoupení, přístupové údaje získáte obratem po zaplacení a můžete je sdílet se všemi pedagogy vaší školy.

Pro zájemce je možnost získat Certifikát o absolvování webináře (do poznámky stačí uvést jméno/a účastníků).

Pozn.: Po odeslání objednávky Vám bude automaticky vystavena zálohová faktura.