Webinář určený pro management škol, pedagogy ZŠ a SŠ na téma:

"Za ztracené, odcizené a poškozené věci žáků odpovídá škola"

Webinář objasní, za jakých podmínek je škola odpovědná za ztracené, zničené a odcizené
věci žáků.

Ve webináři se mimo jiné dozvíte o:

• objektivní odpovědnosti základní školy za ztracené, zničené a odcizené věci,
  • odpovědnosti střední školy za odložené věci,
  • odpovědnosti žáků za poškození majetku školy,
  • rozdílné odpovědnosti žáka dle jeho věku,
  • jaký typ pojištění musí mít škola sjednaný s pojišťovnou,
  • odpovědnost školy za zapomenuté věci.

Webinář budete mít k dispozici 6 měsíců od zakoupení, přístupové údaje získáte obratem po zaplacení a můžete je sdílet se všemi pedagogy vaší školy.

Pro zájemce je možnost získat Certifikát o absolvování webináře (do poznámky stačí uvést jméno/a účastníků).

Pozn.: Po odeslání objednávky Vám bude automaticky vystavena zálohová faktura.

WEBINÁŘE PRO ŘEDITELE A PEDAGOGY ZŠ A SŠ

"Páni policisté, bohužel máte smůlu..."

Webinář slouží k tomu, aby management škol a pedagogové znali problematiku vstupu policie do škol a tedy škola byla rovnocenným a suverénním partnerem Policie ČR.

"Rodiče, váš souhlas nikdy nepotřebujeme..."

Webinář slouží k tomu, aby management škol a pedagogové znali problematiku postupu při podezření na požití návykové látky žákem.

"Noční můra policie: Odvoz žáka ze školy"

Webinář slouží k tomu, aby management škol a pedagogové znali problematiku předvádění žáků na služebny policie k podání vysvětlení.

"5 nezbytných podmínek při zabavování mobilu"

Webinář objasní pedagogům nezbytné podmínky při zabavování mobilů žákům.