Webinář určený pro management škol a pedagogy ZŠ a SŠ na téma:

"Páni policisté, bohužel máte smůlu..."

Webinář slouží k tomu, aby management škol a pedagogové znali problematiku vstupu policie do škol a tedy škola byla rovnocenným a suverénním partnerem Policie ČR.

Ve webináři se mimo jiné dozvíte:

• zda je povinností Policie ČR sdělovat řediteli školy důvod jejich přítomnosti ve škole,
  • zda může policie zakázat přítomnost pedagoga u výslechu žáka,
  • o právu žáka na kopii úředního záznamu o podaném vysvětlení,
  • odkaz na webináře zdarma „Vyrozumívání zákonných zástupců žáků“ a
    „Nespolupracující rodiče a šikana“.

Webinář budete mít k dispozici 2 měsíce od zakoupení, přístupové údaje získáte obratem po zaplacení a můžete je sdílet se všemi pedagogy vaší školy.

Pro zájemce je možnost získat Certifikát o absolvování webináře (do poznámky stačí uvést jméno/a účastníků).

Ráda bych touto formou vyjádřila maximální spokojenost s webinářem na téma "Páni policisté, bohužel máte smůlu". Jednak tedy, že webinář nebyl dlouhý a vzhledem k časové vytíženosti nás všech jsem přesvědčena, že každý uvítá variantu: spousta užitečných informací v krátkém časovém intervalu. Vše podstatné bylo sděleno a vzhledem k narůstající agresivitě adolescentů a mladistvých na půdách škol se určitě hodí každá užitečná rada, návod, postup či metodika. A to i přes to, že se každý případ posuzuje individuálně. Budu ráda za každou další radu, metodiku nebo publikaci. Děkuji.
Mgr. Alexandra Lochováředitelka PO - SLŠ a SOU Křivoklát

Pozn.: Po odeslání objednávky Vám bude automaticky vystavena zálohová faktura.