Zvu Vás na webinář určený pro management škol
a pedagogy ZŠ a SŠ na téma:

"Páni policisté, bohužel máte smůlu..."

Co vám přinese tento 14minutový webinář?

Webinář slouží k tomu, aby management škol a pedagogové znali problematiku vstupu policie do škol a tedy škola byla rovnocenným a suverénním partnerem Policie ČR.

Ve webináři se mimo jiné dozvíte:

• zda je povinností Policie ČR sdělovat řediteli školy důvod jejich přítomnosti ve škole,
  • zda může policie zakázat přítomnost pedagoga u výslechu žáka,
  • o právu žáka na kopii úředního záznamu o podaném vysvětlení,
  • odkaz na webináře zdarma „Vyrozumívání zákonných zástupců žáků“ a
    „Nespolupracující rodiče a šikana“.

Webinář budete mít k dispozici 2 měsíce od zakoupení, přístupové údaje získáte obratem po zaplacení.

Objednávka webináře

Ing. Bc. Luděk Cuták, plk. v. v.

"Jsem plukovník ve výslužbě s 28letou praxí a svou aktivní kariéru jsem věnoval trestné činnosti mládeže jako kriminalista, vyšetřovatel a lektor na policejní škole. Ve svých knihách Policie ve škole a Policie a moje dítě se zabývám právy a povinnostmi dětí, mladistvých, jejich zákonných zástupců a škol jako institucí v případě jednání s Policií ČR. Přednáškami chci vyjít vstříc především samotným mladým lidem, aby věděli, co jim reálně hrozí a do čeho se určitě nepouštět."