Webinář určený pro management škol
a pedagogy ZŠ a SŠ na téma:

"5 nezbytných podmínek při zabavování mobilu"

Webinář objasní pedagogům nezbytné podmínky při zabavování mobilů žákům.

Ve webináři se mimo jiné dozvíte:

• podle jakého ustanovení zákona lze mobil žákovi zabavit,
  • zda může škola zakázat žákovi vnášet mobil do školy,
  • případy, kdy se pedagog může bez použití násilí dopustit loupeže při zabavování,
  • nezbytné podmínky pro zabavování mobilů,
  • kdy nelze zabavit mobilní telefon žákovi.

Webinář budete mít k dispozici 2 měsíce od zakoupení, přístupové údaje získáte obratem po zaplacení a můžete je sdílet se všemi pedagogy vaší školy.

Pro zájemce je možnost získat Certifikát o absolvování webináře (do poznámky stačí uvést jméno/a účastníků).

Děkuji za spolupráci a pomoc v tak složité době. Je vždy lepší vědět, jak na jisté skutečnosti nahlíží Policie ČR a předcházet tak případným komplikacím.
Mgr. Ivana Látalováředitelka Základní školy Mikulovice, okres Jeseník
Mockrát Vám děkuji za přínosné informace ve vašem webináři. Je poznat, že tato problematika Vás zajímá a oceňuji, že touto cestou radíte nám – pedagogům. Názorově se s Vámi shoduji a jsem ráda za lidi, kteří tuto tématiku rozvíjí a šíří dál do povědomí pedagogů.
Mgr. Petra Kadlecová pedagog, Základní škola Husova, Podbořany

Pozn.: Po odeslání objednávky Vám bude automaticky vystavena zálohová faktura.