Webinář určený pro management škol a pedagogy ZŠ a SŠ na téma:

"Rodiče, váš souhlas nikdy nepotřebujeme...

Webinář slouží k tomu, aby management škol a pedagogové znali problematiku postupu při
podezření na požití návykové látky žákem.

Ve webináři se mimo jiné dozvíte:

• zda má žák právo odmítnout výzvu směřující k jeho orientačnímu vyšetření při
    důvodném podezření požití návykové látky,
  • co je to důvodné podezření,
  • co dělat se žákem, který je pod vlivem NL,
  • zda má žák právo požádat o odborné lékařské vyšetření spojené s odběrem krve,
  • zda může na žádost školy odmítnout pracovník OSPOD převzít žáka pod vlivem
    návykové látky při nedostupnosti zákonných zástupců žáka,
  • odkazy, ve kterých je podrobně rozpracován odlišný postup škol a školských zařízení při
    provádění orientačního vyšetření na podezření požití návykové látky žákem nebo
    klientem školského zařízení.

Webinář budete mít k dispozici 2 měsíce od zakoupení, přístupové údaje získáte obratem po zaplacení a můžete je sdílet se všemi pedagogy vaší školy.

Pro zájemce je možnost získat Certifikát o absolvování webináře (do poznámky stačí uvést jméno/a účastníků).

Pozn.: Po odeslání objednávky Vám bude automaticky vystavena zálohová faktura.