Zvu Vás na webinář určený pro management škol
a pedagogy ZŠ a SŠ na téma:

Zákonná práva pedagoga při vstupu Policie ČR do školy

Webinář slouží k tomu, aby management škol a pedagogové znali problematiku vstupu policie do škol a tedy škola byla rovnocenným a suverénním partnerem Policie ČR.

• Jak správně postupovat a co mít na paměti při vstupu Policie ČR do škol.
  • Jaká práva má škola a pedagog.
  • Příklady řešení konkrétních situací.

Webinář budete mít k dispozici 3 měsíce od zakoupení, přístupové údaje získáte obratem po zaplacení