Prevence kriminality

PŘEDNÁŠKY PRO ZŠ A SŠ

Odpovědnost mládeže za protiprávní činy

Unikátní přednášky, které vyvrací mýty o beztrestnosti mládeže. Děti zjistí, co skutečně riskují, a že i o přestávce se dá spáchat trestný čin se sazbou až 5 let.

Šetření kriminality

ODBORNÁ PUBLIKACE

Policie ve škole

Řešení kriminality ve škole v kostce –⁠⁠⁠ jediná kniha, kterou budou ředitelé, preventisté a pedagogové zapojení do šetření protiprávní činnosti mládeže ve škole ve spolupráci s Policií ČR potřebovat.

Pomoc rodičům

ODBORNÁ PUBLIKACE

Policie a moje dítě

Nepostradatelná kniha pro děti a jejich zákonné zástupce
pro hájení svých práv ve styku s Policií ČR. Získáte informace, jak můžete jako rodič ohlídat, aby při výslechu nedocházelo k manipulaci Vašeho dítěte.

PŘÍRUČKA ZDARMA

Práva oběti v kostce

Základní práva obětí trestných činů a osob poškozených

ISBN 978-80-908451-2-1 (online ; pdf), 48 stran

Díky příručce budou oběti trestného činu znát svá práva, aby je mohli účinně uplatnit. Je určena také preventistům na školách, kteří díky ní budou schopni lépe pomáhat a radit žákům, kteří se stanou obětí trestného činu.