PŘEDNÁŠKY PRO ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLY

Prevence kriminality

Odpovědnost mládeže za protiprávní činy

Unikátní přednášky, které vyvrací mýty o beztrestnosti mládeže. Děti zjistí, co skutečně riskují, a že i o přestávce se dá spáchat trestný čin se sazbou až 5 let.

Rizikové chování

ŠIKANA

Komplexní prezentace ušetří pedagogům složité vysvětlování, jaké chování lze akceptovat a co už je na hraně.

Rizikové chování

KYBERŠIKANA

Přednáška "Nepodceňuj kyberšikanu, přísně se trestá" vašim žákům otevře oči a přispěje k prevenci před kyberšikanou na vaší škole.

ODBORNÉ PUBLIKACE

Šetření kriminality

Policie ve škole

Řešení kriminality ve škole v kostce –⁠⁠⁠ jediná kniha, kterou budou ředitelé, preventisté a pedagogové zapojení do šetření protiprávní činnosti mládeže ve škole ve spolupráci s Policií ČR potřebovat.

Pomoc rodičům

Policie a moje dítě

Nepostradatelná kniha pro děti a jejich zákonné zástupce
pro hájení svých práv ve styku s Policií ČR. Získáte informace, jak můžete jako rodič ohlídat, aby při výslechu nedocházelo k manipulaci Vašeho dítěte.

Pro oběti a poškozené

Práva oběti v kostce

Je určena také preventistům na školách, kteří díky ní budou schopni lépe pomáhat a radit žákům, kteří se stanou obětí trestného činu.